Neler yeni

Multi Theft Auto San Andreas (MTA) Kurulumu

GouLish

Yönetici
PLATİNUM
Katılım
28 Ocak 2022
Mesajlar
53
Tepkime puanı
80
Puanları
200
Bilgisayar sistemi kötü olup fivem oynayamayan arkadaşlar genellikle fivem hissiyatı yaşatan Multi Theft Auto San Andreas oyununu oynamaktadır. Genellikle Multi Theft Auto San Andreas oynayan kişiler arkadaşlarıyla beraber girip oyunda bir aile kurup oyunun zevkini çıkartmaktadır. Oyunu oynamak isteyip kurulumunu yapmayı bilmeyen arkadaşlara kurulumunu öğreteceğim.

mta.jpg


Öncelikle MTA oynamak için Grand Theft Auto: San Andreas kurulu bir şekilde bilgisayarımızda olması lazım. Bunun için sizlere kuruluma gerek duymayan rar dosyasını aşağıda verdiğim link üzerinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı rar içinden sürükleyerek masa üstüne çıkarınız.gta-san-andreas.PNG


GTA: San Andreas dosyaları kurulu bir hale masa üstünde olacaktır. MTA oynayabilmemiz için MTA kurulum dosyasını indirip GTA: San Andreas dosyları ile ilişkilendirmemiz lazım. Bunu için indirdiğiniz MTA dosyasının kurulumunu yaparken GTA: San Andreas dosya yolunu seçmemiz lazım.
mta-kurulum.PNG


 
Üst Alt
Reklam Engelleyici Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır, Teşekkürler