Neler yeni

Azurio

BRONZ
Katılım
29 Ocak 2022
Mesajlar
3
Tepkime puanı
16
Puanları
20
Arkadaşlarınızla Mincecraft oynayacaksınız ama aynı sunucu da oynayamıyor musunuz ? O zaman bu konu tam size göre. Genellikle aynı sunucu üzerinde oynamak isteyen kişiler hamachi kullanmaktadır ama hamachi ile sunucu açmak vakit kaybıdır. Hamachi yerine Aternos web adresini kullanarak kendinize arkadaşlarınızla oynayabilecek mükemmel bir survival sunucusu açabilirsiniz. Bunla kalmayıp istediğiniz plugin, mod paketleri ve dahasını kolay bir şekilde sunucuya yükleyebilirsiniz ve oynadığınız oyunun dosyalarını bilgisayarınıza kaydedip ileri zamanlar da aynı oyunu kaldığınız yerden devam ederek oynayabilirsiniz.

1657950364391.png

Aternos Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle Aternos üzerinde bir hesap oluşturmanız lazım. Oluşturduğunuz hesaba giriş yapınız ve karşınıza gelen "Bir Sunucu Oluştur" butonuna basınız. Karşınıza gelen ekranda isterseniz sunucunuzun ismini, resmini ve açıklamasını değiştirebilirsiniz ister daha sonrada değiştirebilirsiniz. İstediğiniz ayaları yaptıktan sonra altta bulunan oluştur butonuna basarak sunucu oluşturulacaktır. Sunucuyu başlatmadan önce hangi yazılım ve sürümde çalışacağını seçiniz, mod paketleriniz varsa sunucuya yüklemeyi unutmayınız. Sunucuyu kendinize göre ayarlarını yaptıktan sonra sunucuyu başlatabilirsiniz. Eğer orijinal minecraft kullanmıyorsanız ayarlardan "Korsan (Orijinal olmayan)" kısmını açmayı unutmayınız.
Eğlenceli Oyunlar, İyi Forumlar Dilerim :)
 
Üst Alt
Reklam Engelleyici Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır, Teşekkürler