Neler yeni

GurayTR

BRONZ
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
7
Tepkime puanı
30
Puanları
20
header_alt_assets_16.jpg

Nihai Oynaması Ücretsiz, büyük ölçekli, çok oyunculu, nişancı deneyiminde ateş et, bir şeyleri patlat, uç veya emirler yağdır. Binlerce oyuncu, bir sürü çarpışmada devasa bir milletler savaşı için mücadele ediyor. 15 şehri ilk ele geçiren zaferi kapıyor.

ABT_TISGAME.gif

Heroes & Generals, kısıtlamasız ve topyekun bir SAVAŞ deneyimi. Binlerce oyuncu, devasa bir milletler savaşı için mücadele ediyor. 15 şehri ilk ele geçiren zaferi kapıyor.

Generaller strateji geliştirirken ve askerlerine yardım etmek için kaynaklar sağlarken devam eden birçok savaşta dünyanın her bir yanından tanıştığın yeni kardeşlerinle savaş.

Bir asker olarak, yaptığın her şey savaşı etkiliyor. Öldürdüğün her kişi, yok ettiğin her tank, ele geçirdiğin her kasabanın önemi var. Hatta gururlu bir yenilginin bile önemi var, çünkü bazen savaşı kazanmak için bir sürü kişinin ölmesi gerekir.

ss_487d1fca0ac4b9132ce9a2496cc663ae6ae073db.600x338.jpg
 
Üst Alt
Reklam Engelleyici Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır, Teşekkürler